Konferencja „20-lecie wstąpienia państw Europy Środkowo-Wschodniej do UE – perspektywa państw nadbałtyckich”

17.10.2024
Data: 25.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pt. „20-lecie wstąpienia państw Europy Środkowo-Wschodniej do UE – perspektywa państw nadbałtyckich”.

Będzie to unikalna okazja, by z udziałem Ambasadorów Estonii, Finlandii, Litwy i Łotwy oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce przeanalizować i poddać dyskusji efekty członkostwa państw nadbałtyckich w rodzinie europejskiej oraz perspektywy na przyszłości, w tym wobec nadchodzącej prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

Konferencja odbędzie się 25 października 2024 r. w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Mickiewicza 1. Program konferencji w załączeniu.

Program konferencji 404.44KB [ .pdf ]