Konferencja „Law & Mediation” - livestream

09.12.2019

W dniach 6-8 grudnia 2019 r. na Wydziale Prawa odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Law & Mediation” oraz warsztaty „Transformative Mediation - Building Relationships to Resolve Conflict”. Organizatorami tego wydarzenia byli: Naczelna Rada Adwokacka, Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Izba Adwokacka w Białymstoku, Wydział Prawa UwB oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku.

Zachęcamy do obejrzenia livestreamu z Panelu I oraz Panelu II (anglojęzycznego) oraz do zapoznania się z fotorelacją z ceremonii otwarcia.

Źródło: Facebook Okręgowaej Rady Adwokackiej w Białymstoku