Konferencja Naukowa pt. „Nasi specjaliści przyszłością Białegostoku”

Konferencja Naukowa pt. „Nasi specjaliści przyszłością Białęgostoku”
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 05.03.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Studencka Poradnia Prawna - Pracownia Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Promocja Wydziału Prawa UwB serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji Naukowej pt. „Nasi specjaliści przyszłością Białegostoku”, która odbędzie się dnia 5 marca 2024 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w s. 104 (aula).

Współczesny świat szybko ewoluuje, co rodzi konieczność nieustannych zmian zarówno w sposobach przekazywania wiedzy, jak również kompetencji niezbędnych do podjęcia zatrudnienia. Dlatego też, chcielibyśmy spojrzeć wszechstronnie na kwestie związane z naszym miastem, nauczaniem studentów oraz zatrudnianiem absolwentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Zasadniczym celem Konferencji jest wymiana poglądów oraz doświadczeń dotyczących roli specjalistów w kształtowaniu przyszłości miasta Białegostoku. Co więcej, planowana Konferencja stanie się również polem do dyskusji specjalistów - zarówno przedstawicieli zawodów prawniczych, pracowników jednostek administracji publicznej, jak również przedstawicieli innych dziedzin, w kreowaniu przyszłości Białegostoku. Będziemy dyskutować nad rozwiązaniami, które mogą wspomóc edukację studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, a tym samym odpowiedzieć na oczekiwania przyszłych pracodawców.

Wystąpienia podczas Konferencji koncentrować się będą wokół doświadczeń specjalistów i ich oceny wiedzy i kompetencji absolwentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Dziekana Wydziału Prawa UwB.

Konferencję otworzy gość specjalny - Wojewoda Podlaski dr Jacek Brzozowski.

Pliki do pobrania