Konkurs dla studentów Countering Disinformation Challenge

Konkurs dla studentów Countering Disinformation Challenge

Konkurs dla studentów Countering Disinformation Challenge współorganizowanym przez Wydział ds. Dyplomacji Publicznej Sekretariatu Międzynarodowego NATO oraz amerykański Uniwersytet William & Mary.

Wydarzenie odbędzie się 1 listopada 2024 r. W konkursie mogą wziąć udział studenci uczelni posiadających siedzibę w państwach sojuszniczych (niezależnie od narodowości). Więcej informacji na ten temat w załączonym pliku.

Rejestracji można dokonywać do 25 października pod poniższym linkiem:

Pliki do pobrania