Laureaci konkursu na innowacyjny artykuł naukowy w ramach „Debiut naukowy 2019"

23.03.2020

Mgr Agnieszka Targońska oraz mgr Mariusz Tomaszuk - doktoranci dr hab. Elżbiety Kużelewskiej, prof. UwB z Katedry Prawa Konstytucyjnego i Systemów Politycznych Wydziału Prawa, zostali laureatami konkursu na innowacyjny artykuł naukowy w ramach projektu „Debiut naukowy 2019" - „Zrównoważony Rozwój". Organizatorem konkursu jest biuro prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - posła do Parlamentu Europejskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej oraz Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Laureaci otrzymali zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową „Zrównoważony rozwój – Debiut naukowy 2019", która odbędzie się 5 czerwca 2020 r. w Zabrzu. Ponadto organizatorzy zapewnili publikację teksów.

Serdecznie gratulujemy!