„Ludzie zasilani Naturą" - Maciej Oksztulski

16.12.2020

Zachęcamy do zapoznania się z historią Maćka Oksztulskiego, niemówiącego autysty oraz doktoranta na Wydziale Prawa UwB, który na przekór przeciwnościom losu oraz zwątpieniu otoczenia zdobył tytuł magistra nauk prawnych. Jego wsparciem i zarazem opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Maciej Perkowski – Kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego i Europejskiego Wydziału Prawa UwB.

Film powstał w ramach kampanii Województwa Podlaskiego „Ludzie zasilani Naturą"

(www.facebook.com/watch/PodlaskieZasilaneNaturawww.facebook.com/watch/wojpodlaskie)

Pozostali bohaterowie dokumentu: www.facebook.com/400031976719878/videos/143591753909947

Film będzie też emitowany w TVP1 18 grudnia o godz. 11:25.