„Mediacja w postępowaniu cywilnym – rozsądna czy zbędna alternatywa?”

10.10.2024
Data: 15.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

W ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji - Centrum Mediacyjne Pactum przy Wydziale Prawa UwB, Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku, Okręgowa Rada Adwokacka w Białymstoku oraz Rzecznik Finansowy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na prelekcje poświęcone mediacji, które odbywać się będą w dniu 15 października 2024 r. w godz. 10.30-13.00 w sali 104.

Program 245.17KB [ .pdf ]