Mgr Marta Dąbrowska otrzymała grant Komisji Fulbrighta

31.01.2020

Informujemy, że mgr Marta Dąbrowska – asystent w Pracowni Kryminalistycznej Katedry Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa UwB otrzymała grant Junior Research Award 2020-2021 Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Zostało jej przyznane 9-miesięczne stypendium na prowadzenie badań naukowych w Stanach Zjednoczonych w roku akademickim 2020-2021, gdzie realizować będzie projekt badawczy pt. “Child grooming in legal, criminological and victimological terms” w Crimes against Children Research Center na Uniwersytecie New Hampshire.