Międzynarodowa konferencja Current legal challenges: human rights protection in pandemic

28.10.2021

22 października 2021 r. odbyła się kolejna doroczna międzynarodowa konferencja naukowa (z uwagi na ograniczenia pandemiczne - w formacie on-line) organizowana przez Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Prawa Czerniowieckiego Uniwersytetu Narodowego im. Jurija Fedkowycza (Ukraina), Filią UwB w Wilnie oraz Narodowym Uniwersytetem Prawa im. Yaroslava Mudryego (Ukraina).

Przedstawiciele nauki oraz międzynarodowych instytucji z ośmiu państw dyskutowali na temat „Current legal challenges: human rights protection in pandemic”.

W konferencji naukowej wzięło udział 50 uczestników, w tym 9 z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.