„Mowa jako narzędzie kreowania rzeczywistości”

Grafika do wydarzenia
Data: 23.03.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Nauk Cywilistycznych, we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu „Mowa jako narzędzie kreowania rzeczywistości”, które odbędzie się dnia 23 marca 2023 r. o godzinie 16:00 w sali 104 (aula) budynku Wydziału Prawa.

Spotkanie poprowadzi Pan Piotr Szekowski - wieloletni aktor teatralny i telewizyjny oraz profesjonalny trener mówców publicznych. Od 12 lat zajmuje się szkoleniem top managerów i specjalistów w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i komunikacji. Szkoli również prelegentów przed wystąpieniami na konferencji TED-x. Jest także wykładowcą przedmiotu „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” na studiach MBA Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Jest również członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej i prezesem grupy zrzeszającej ponad 40 małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzi również coroczne spotkania w Okręgowej Radzie Adwokackiej dla aplikantów I roku.

Spotkanie jest wydarzeniem otwartym, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, również spoza naszego wydziału.
Pragniemy również poinformować, że każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w spotkaniu, w związku z czym, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Przewidziany czas trwania spotkania to ok. 90 minut, po których uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu.
Serdecznie zapraszamy!