Nabór tekstów - Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Przyszłość prawa własności intelektualnej”

19.10.2023

Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Polska Izba Rzeczników Patentowych – Okręg Podlaski mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową pt. „Przyszłość prawa własności intelektualnej”, która odbędzie się 1 grudnia 2023 r. na Wydziale Prawa UwB.

Konferencja wpisuje się w obchody XXX-lecia Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.
W ramach wydarzenia planowany jest panel ekspercki, w którym dyskusję nad kształtem prawa własności intelektualnej podejmą rzecznicy patentowi – naukowcy, prawnicy z polskich uczelni, następnie głos zostanie oddany młodym naukowcom.

Zachęcamy do udziału i przesyłania abstraktów wystąpień dotyczących zagadnień z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz prawa nowych technologii. Konferencja adresowana jest do studentów, doktorantów oraz przedstawicieli nauki i praktyki.

Terminy:

• 6 listopada – zakończenie naboru abstraktów - w celu zgłoszenia udziału prosimy wypełnić formularz: https://forms.gle/QdHVKJ2x761Fkoo4A
  • 13 listopada – ogłoszenie harmonogramu wystąpień

Abstrakt powinien zawierać nie więcej niż 400 słów oraz określać główne tezy wystąpienia. Nadesłane abstrakty będą podlegać merytorycznej ocenie, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru najlepszych zgłoszeń.

Przewidywany czas wystąpienia to 10 minut.
Najlepsze wystąpienie zostanie nagrodzone przez organizatorów.
Każdy z prelegentów otrzyma certyfikat potwierdzający czynny udział.
Teksty pokonferencyjne zostaną opublikowane w czasopiśmie Rzecznik Patentowy (20 pkt).

Czynny oraz bierny udział w konferencji jest bezpłatny.
Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres: katedrapwi@gmail.com