Odznaczenia za długoletnią służbę dla pracowników Wydziału Prawa

17.12.2019

W dniu 18 grudnia 2019 r. blisko 50 pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu w Białymstoku odebrało odznaczenia z rąk wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. Wśród odznaczonych znaleźli się reprezentanci Wydziału Prawa.

Srebrny medal za długoletnią służbę otrzymali: dr Maciej Aleksandrowicz, dr hab. Adam Doliwa, prof. UwB, dr hab. Sławomir Presnarowicz, prof. UwB oraz dr Halina Sierocka. Brązowy medal za długoletnią służbę otrzymali: dr Maciej Etel oraz dr Magdalena Perkowska.

Serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć udostępnionej Uniwersytet w Białymstoku.

Fot.: Źródło - galeria UwB