Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Praca zdalna – podstawowe wyzwania dla stron stosunku pracy”

23.03.2023
Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Praca zdalna – podstawowe wyzwania dla stron stosunku pracy”
Data: 16.06.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Praca zdalna – podstawowe wyzwania dla stron stosunku pracy”, która odbędzie się w dniu 16 czerwca 2023 roku w Auli Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, sala nr 104.

Prosimy o rejestrację do dnia 10 maja 2023 roku poprzez formularz znajdujący się pod linkiem: https://forms.office.com/e/DhMMw1jV3T

Zaprasza Zakład Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych UwB oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku.

Więcej informacji do pobrania.

Pliki do pobrania