Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Kobieta w prawie: Kobieta - ciało i psyche

22.02.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 08.03.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Praw Kobiet zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu KOBIETA W PRAWIE: Kobieta - ciało i psyche, która tym razem przybierze formę seminarium.

Konferencja ma charakter cykliczny i porusza corocznie inny temat związany z prawami kobiet. Wydarzenie w tym roku ma charakter interdyscyplinarnego przedstawienia tematu, dlatego oprócz ekspertek i ekspertów z dziedziny prawa, wystąpią naukowczynie i naukowcy z dziedzin pokrewnych i związanych z przedstawionym zakresem tematycznym. Podczas wystąpień, Prelegentki i Prelegenci skupią się na aksjologii zachowań kobiet, które w następstwie powodują negatywne skutki prawne.

Konferencja odbędzie się 8 marca 2024 roku od godziny 10:00 do 13:00 w sali 314 na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Harmonogram 400.62KB [ .png ]