Ogólnopolska konferencja z cyklu: KOBIETA W PRAWIE

Ogólnopolska konferencja z cyklu: KOBIETA W PRAWIE PRZEMOC WOBEC KOBIET
Data: 08.03.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Praw Kobiet zaprasza na Ogólnopolską konferencję z cyklu KOBIETA W PRAWIE.

Tematem spotkania będzie przemoc wobec kobiet, w planie m.in. o przemocy wobec kobiet w świetle działań RPO, konwencji Stambulskiej czy specyfice przestępczości wobec kobiet na obszarach wiejskich.

Konferencja odbędzie się 8 marca 2023 r. w budynku Wydziału Prawa UwB, w sali 216.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.