OKN: „Postpandemiczna rzeczywistość. Jak koronawirus zmienił wszystko”

OKN: „Postpandemiczna rzeczywistość. Jak koronawirus zmienił wszystko”
Data: 12.05.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową organizowaną przez Studenckie Koło Filozofii Prawa UwB pt. „Postpandemiczna rzeczywistość.Jak koronawirus zmienił wszystko”, która odbędzie się dnia 12 maja 2023 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Celem konferencji jest przeprowadzenie dyskusji dotyczącej wpływu pandemii wywołanej wirusem COVID-19 na m.in.: prawodawstwo państwowe, gospodarkę, rozwój medycyny, a także na inne zmiany zachodzące w państwach i społeczeństwie. Do udziału w konferencji zostały przyjęte również referaty bezpośrednio niedotyczące okresu pandemii ale przedstawiające np. wieloletnie gospodarcze skutki pandemii, postulaty de lege ferenda celem lepszego dostosowania prawodawstwa państw do ewentualnych przyszłych kryzysów, czy też ukazujące negatywne efekty pandemii w perspektywie kolejnych dekad.