OKN „Rozrządzenia spadkowe w perspektywie zagadnień praktycznych i teoretycznoprawnych”

Data: 26.05.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Nauk Cywilistycznych oraz Zakład Prawa Cywilnego mają zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, doktorantów oraz ekspertów na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Rozrządzenia spadkowe w perspektywie zagadnień praktycznych i teoretycznoprawnych”. Organizatorzy zachęcają do przygotowywania wystąpień dotyczących szeroko pojętego prawa spadkowego, w tym dotyczących rozrządzeń spadkiem w ramach autonomii woli spadkodawcy, sytuacji prawnej spadkodawcy i spadkobiercy w perspektywie praktycznej i teoretycznoprawnej, a także istoty prawnej pojęć testamentu, spadku i wybranych rozrządzeń w ramach spadku.
Poza wystąpieniami o tematyce prawniczej zachęcają także do prezentacji poglądów o tematyce filozoficznej i etycznej.

Konferencja odbędzie się dnia 26 maja 2022 r. od godz. 9.00 w formie zdalnej, na platformie Microsoft Teams.

Więcej szczegółów dotyczących uczestnictwa czynnego i biernego w konferencji w wydarzeniu na Facebooku.