OKN „Współczesne wyzwania polskiego prawa wyborczego”

OKN „Współczesne wyzwania polskiego prawa wyborczego”
Data: 01.12.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Towarzystwo Przyjaciół Prawa Konstytucyjnego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Współczesne wyzwania polskiego prawa wyborczego”.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia 2023 roku, online na platformie Microsoft Teams. Dokładna długość konferencji uzależniona jest od ostatecznej liczby prelegentów. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konferencji do soboty 2 grudnia 2023 r. w przypadku bardzo dużej liczby prelegentów.

Rejestracja na Konferencję:

Czynności niezbędne do zarejestrowania się na konferencję jako uczestnik czynny / bierny.

• należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dla uczestników pod adresem: https://forms.gle/wACzgvjKGZ9LFHwy6
  • aby wziąć czynny udział należy zaznaczyć tę opcję w formularzu oraz przesłać abstrakt swojego referatu (100–400 słów) wraz z wybranymi pozycjami bibliograficznymi;
  • termin zgłoszeń: 26 listopada 2023 r. godzina 23:59.
  • wyniki selekcji abstraktów oraz harmonogram Konferencji zostaną ogłoszone do 29 listopada 2023 r.
  • organizator zastrzega sobie prawo do wyboru abstraktów.

Udział w Konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem elektronicznym podpisanym przez członka Komitetu Naukowego Konferencji.

Zachęcamy do wyboru tematu prezentacji zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i doświadczeniem. Tematyka referatu może dotyczyć zarówno wątków współczesnych, jak i historycznych oraz dotykać wszelkich problemów związanych z polskim prawem wyborczym. Wystąpienia mogą mieć również charakter interdyscyplinarny, łączący różne dziedziny badawcze.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem Facebookowego Fanpage’a koła, jak również przez kontakt z Sekretarzem Komitetu Naukowego (p.czeczot@uwb.edu.pl) lub Koordynatorem Konferencji (pc83508@student.uwb.edu.pl).