Pierwsze Dyplomatorium Wydziału Prawa UwB

08.07.2019

W dniu 5 lipca 2019 r., po raz pierwszy w historii Wydziału Prawa, odbyło się uroczyste zakończenie studiów - Dyplomatorium Wydziału Prawa UwB. Studenci po raz ostatni wysłuchali przemówienia Dziekana Wydziału Prawa UwB - prof. Emila W. Pływaczewskiego oraz Prodziekana ds. Nauki - prof. Ewy M. Guzik-Makaruk. Mieli również okazję dowiedzieć się najistotniejszych informacji dotyczących nowo powstałych Szkół Doktorskich, przekazanych przez Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UwB - prof. Ewę Gruszewską. Głos zabrał również inicjator wydarzenia oraz reprezentant absolwentów - mgr Przemysław Brzozowski. Ceremonię poprowadziła Pani Katarzyna Dziedzik - Rzecznik Prasowy UwB.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za uczestnictwo w tej wzniosłej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wideorelacji!