Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii
Data: 06.11.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu Koła Naukowego Prawa Karnego i Kryminologii.

Spotkanie KNPKiK odbędzie się dnia 6 listopada 2023 r. o godz. 16:00 w sali 216.

Pierwszą część spotkania poprowadzi Opiekun koła - prof. dr hab. Ewa M. Guzik-Makaruk wraz z pracownikami Katedry Prawa Karnego i Kryminologii, druga część to samodzielne spotkanie studentów i wybór nowego zarządu.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1IagCLOQV.