Pochówek prochów Powstańców Styczniowych w Wilnie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniu 22 listopada 2019 r. odbył się uroczysty pochówek prochów Powstańców Styczniowych w Wilnie. Wydział Prawa UwB reprezentowali dr hab. Adam Doliwa, prof. UwB - dyrektor Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego, dr Arkadiusz Bieliński - zastępca dyrektora, oraz dr Artur Olechno - prodziekan Wydziału Prawa ds. dydaktyki.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia, udostępnioną przez Wydział Ekonomiczno-Informatyczny w Wilnie Uniwersytetu w Białymstoku. Zachęcamy również do zapoznania się z relacją przygotowaną przez TVP Białystok.