Podpisanie umowy o współpracy między Wydziałem Prawa UwB a Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

06.04.2023
Podpisanie umowy o współpracy, od lewej Dziekan Wydziału Prawa, prof. dr hab. Mariusz Popławski, Dyrektor Szkoły, Wojciech Janowicz.

W dniu 4 kwietnia 2023 r. została podpisana umowa o współpracy między Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Białymstoku a Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku, w celu wymiany wiedzy i doświadczeń, które przyczynią się do popularyzacji nauki, podejmowania działań edukacyjnych, rozwoju ośrodków, wzmocnienia współpracy środowiska akademickiego Wydziału Prawa Uniwersytetu z radą pedagogiczną i uczniami Szkoły.

Celem podpisanej umowy jest między innymi:
- współdziałanie na rzecz popularyzacji nauki i podejmowania wspólnych działań edukacyjnych;
- współudział w konferencjach, wykładach, seminariach o charakterze popularno-naukowym;
- umożliwienie na udział uczniom szkoły w organizowanych konkursach i innych wydarzeniach;
- wsparcie merytoryczne w prowadzeniu konkursów wiedzy i zajęć zgodnie z podstawą programową i rozszerzeniami z przedmiotów: historia, WOS, HiT, Kultura antyczna i łacina.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.