Podstawowe problemy w podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC)

25.01.2023
Podstawowe zagadnienia i problemu – podatek od czynności cywilnoprawnych. Webinarium 30 stycznia 2023 r., godzina 16. Poniżej logotyp Wydziału Prawa oraz Advicero Nexia.
Data: 30.01.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Prawa Podatkowego zaprasza na wydarzenie pt.: „Podstawowe zagadnienia i problemy w podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC).” Zostaną omówione problematyczne zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne wzbogacone o case study.

Gośćmi będą Katarzyna Kochańska, Senior Consultant w Advicero Nexia oraz Paulina Gławnicka Senior Consultant w Advicero Nexia.

Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00 w formie zdalnej.

Link do spotkania zostanie umieszczony w wydarzeniu na Facebooku.