„Pozycja stron procesowych w polskim postępowaniu karnym” – relacja

01.04.2021

Studenckie Koło Nauk Penalnych pod egidą Katedry Postępowania Karnego WP UwB miało przyjemność zorganizować II Ogólnopolską Konferencję Naukową "Pozycja stron procesowych w polskim postępowaniu karnym", która odbyła się dnia 25 marca 2021 r. w formie online.

Za główny cel konferencji obrano merytoryczną wymianę wiedzy, poglądów i doświadczeń dotyczących fundamentalnych problemów dostrzeganych w obszarze tematyki związanej z pozycją stron procesowych w polskim postępowaniu karnym. Ponadto przedsięwzięcie to stworzy możliwość nawiązania szeroko rozumianej współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych środowisk oraz zaprezentowania aktualnych rozwiązań praktycznych i teoretycznych dotyczących wskazanej problematyki.

Na forum Konferencji gościliśmy prelegentów, którzy reprezentowali:

• Biuro Ekspertyz Sądowych
  • Uniwersytet Jagielloński