“Prawo wokół nas” - warsztaty z klasą patronacką Wydziału Prawa w III Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku

W dniu 11 października 2023 roku Ia - kolejna klasa patronacka Wydziału Prawa w III Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku - wkroczyła w prawniczy świat. Na warsztatach “Prawo wokół nas” prowadzonych przez opiekuna klas patronackich dr Justynę Kulikowską-Kulesza uczniowie dowiedzieli się, czym jest prawo i po co istnieje w naszym życiu. Klasa Ia z ogromnym zaangażowaniem i energią uczestniczyła w zajęciach. Uczniowie w ramach warsztatów przygotowali także w grupach prace opowiadające historie spotkania z prawem w życiu człowieka.