Prof. M. Zdanowicz uhonorowana medalem Sejmu Republiki Litewskiej

26.07.2019

Dr hab. Mieczysława Zdanowicz, prof. UwB,  kierownik Katedry Prawa Europejskiego Wydziału Prawa UwB oraz Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego UwB w Wilnie, otrzymała medal Sejmu Republiki Litewskiej, przyznany przez Marszałka Sejmu Republiki Litewskiej prof. Viktorasa Pranckietisa. Odznaczenie wręczyła Rita Tamašunienė, posłanka na Sejm Republiki Litewskiej, podczas uroczystości dyplomatorium Wydziału w dniu 24 lipca 2019 r.

Fot.: Galeria UwB