Relacja - warsztaty pt. "Spory z pracodawcą. Warsztaty z pisania pozwów z zakresu prawa pracy."

04.06.2024

7 maja 2024 roku Koło Naukowe Prawa Pracy UwB na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zorganizowało trzecie warsztaty pt. "Spory z pracodawcą. Warsztaty z pisania pozwów z zakresu prawa pracy". Warsztaty prowadziła mgr Sylwia Łazuk-Baranowska.

Uczestnicy dowiedzieli się jakie są wymogi formalne pozwu oraz w jakich sprawach strona może wystąpić z pozwem do sądu. Mgr Sylwia Łazuk-Baranowska odpowiedziała na wszystkie pytania, które chętnie zadawali słuchacze. Na koniec uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ich udział w warsztatach.