Rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2024/2025 dobiega końca!

15.10.2024

Rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2024/25 dobiega końca! Dokumenty należy dostarczyć do 18 października 2024 r.  do koordynatora programu Erasmus+ Joanny Quigley - p. 202, teczka „Erasmus+” na portierni lub na adres: law.outgoing@uwb.edu.pl)

Kandydaci do udziału w programie podlegają dwuetapowej procedurze kwalifikacyjnej:

Etap I: Złożenie dokumentów:

• Wypełniony elektronicznie formularz zgłoszeniowy, CV (w języku polskim) oraz list motywacyjny (w języku angielskim).

Etap II: Rozmowa kwalifikacyjna:

• odbywa się przed komisją rekrutacyjną złożoną z koordynatora programu, przedstawiciela studentów oraz osoby sprawdzającej znajomość języka obcego;
  • przeprowadzana jest w języku obcym, w którym odbywają się studia na wybranej uczelni;
  • sprawdzana jest znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Przed złożeniem formularza zgłoszeniowego należy sprawdzić kompatybilność przedmiotów oferowanych na uczelni partnerskiej z właściwym programem studiów na UwB. Lista uczelni partnerskich znajduje się na stronie: https://prawo.uwb.edu.pl/wspolpraca/wspolpraca-zagraniczna/erasmus/rekrutacja

Szczegółowych informacji udziela Koordynator Programu Erasmus+ Joanna Quigley law.outgoing@uwb.edu.pl