Relacja - Egzamin próbny na aplikacje prawnicze

20.09.2024
Studenci rozwiązują test

Już 28 września 2024 r. absolwenci Wydziału Prawa podejdą do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką i radcowską. Tymczasem na Wydziale Prawa UwB, pod okiem mgr Przemysława Brzozowskiego, odbył się egzamin próbny, podczas którego zainteresowani mogli zmierzyć się z arkuszem testowym zbliżonym do tego, który pojawi się podczas egzaminu właściwego.

Dziękujemy za liczną obecność i trzymamy kciuki za pozytywny wynik egzaminu!