Relacja „Procesowy poniedziałek” - przedsesyjna powtórka z postępowania karnego

15.06.2021

Studenckie Koło Nauk Penalnych miało przyjemność organizować „Procesowy poniedziałek” – przedsesyjną powtórkę z postępowania karnego, która polegała na cotygodniowym udostępnianiu serii pytań z wybranych artykułów Kodeksu Postępowania Karnego w formie grafik wraz z odpowiedziami i podstawą prawną rozwiązania na fanpage Studenckiego Koła Nauk Penalnych.

Dziękujemy za zainteresowanie inicjatywą i uprzejmie informujemy, że z przygotowanymi testami w dalszym ciągu można zapoznać się na wydarzeniu na Facebooku, do czego zachęcamy w szczególności studentów III roku prawa realizujących przedmiot - postępowanie karne.