Relacja z Inauguracji Programu Prawniczego Mentoringu Kobiecego

16.11.2022

W dniu 15 listopada 2022 r. na Wydziale Prawa odbyła się inauguracja Programu Prawniczego Mentoringu Kobiecego realizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem 100-lecie Kobiet. Program otworzyła Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju, dr hab. Izabela Kraśnicka, prof. UwB. Uczestniczki programu przedstawiła dr Małgorzata Wenclik, a zasady programu - mec. Monika Zakrzewska-Hodun. W programie uczestniczą studentki kierunku prawo, które w ciągu roku otrzymają wsparcie mentorskie od grupy praktykujących, zaangażowanych kobiet reprezentujących szerokie spektrum zawodów prawniczych - absolwentek naszego Wydziału.

Gratulujemy studentkom biorącym udział w przedsięwzięciu i dziękujemy mentorkom za ich czas i entuzjazm.

Informacje na temat programu: https://100leciekobiet.pl/partnerzy/mentoring-prawniczy/