Relacja z Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rozwój technologii w aspekcie prawnoautorskim i filozoficznym”

30.04.2021

W dniu 26 kwietnia 2021 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Rozwój technologii w aspekcie prawnoautorskim i filozoficznym”.
Konferencja była organizowana przez trzy koła naukowe: Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej Mediów i Internetu, Koło Naukowe Teorii Społecznych i Studenckie Koło Filozofii Prawa.

Różnorodność podjętych tematów sprawiła, że na zagadnienia związane z nową technologią uczestnicy mogli spojrzeć szerzej - nie tylko z punktu widzenia prawa, ale i filozofii.

Wszystkim prelegentom gratulujemy niezwykle merytorycznych i dyskusyjnych wystąpień, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w niezwykle owocnej dyskusji.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń na fanpage’u Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej Mediów i Internetu, Koła Naukowego Teorii Społecznych oraz Studenckiego Koła Filozofii Prawa.