Relacja z projektu Ost-West-Netzwerk - Berlin

19.08.2019

W dniach 29 lipca - 11 sierpnia 2019 r. grupa 10 studentów z Wydziału Prawa UwB pod opieką dr Eweliny Wojewody wzięła udział w projekcie Ost-West-Netzwerk. Pierwsza część inicjatywy realizowana była w Białymstoku, natomiast druga w Berlinie. W tegorocznej edycji projektu łącznie wzięło udział prawie 200 studentów z 8 europejskich krajów. Uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje wystąpienia, dotyczące tematyki z pogranicza filozofii i prawa i wziąć udział w bardzo ciekawych dyskusjach.