Relacja z warsztatów „Autoprezentacja w rozmowie z pracodawcą”

27.05.2021

Studenckie Koło Nauk Penalnych miało przyjemność zorganizować ostatnie spotkanie z cyklu „Warsztat młodego karnisty”. Spotkanie miało charakter warsztatowy i dotyczyło autoprezentacji w rozmowie z pracodawcą.  Gościem była mgr Marcelina Wojno - doradca zawodowy oraz kierownik Biura Karier UwB.

Uczestnicy mieli okazję usłyszeć odpowiedzi na następujące pytania:

• Czym jest autoprezentacja i czy wszyscy do końca wiemy z czym to pojęcie się wiąże?
  • Czy poradniki dotyczące autoprezentacji wyjdą nam na zdrowie?
  • Czy tak szeroko omawiany temat autoprezentacji pozostawia jeszcze pole do odkrywania nowych rzeczy?

W trakcie warsztatów słuchacze dowiedzieli się:

• Co lubią pracodawcy a czego nie znoszą w kandydatach?
  • Na co zwraca uwagę pracodawca i jaka w tym wszystkim jest rola skutecznej komunikacji?

Dziękujemy za obecność i kolejne interesujące spotkanie.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń Studenckiego Koła Nauk Penalnych.