Relacja z warsztatów organizowanych przez Studencką Poradnię Prawną pt. „Prawo do bycia zapomnianym w Internecie”

19.03.2021

Dnia 18 marca 2021 r. mgr Paulina Zadykowicz - doktorantka w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego oraz członek sekcji wspierającej Studenckiej Poradni Prawnej - Pracowni Wydziału Prawa UwB przeprowadziła warsztaty pt. "Prawo do bycia zapomnianym w Internecie".

Podczas spotkania nasza Prelegentka przybliżyła uczestnikom problematykę ochrony danych osobowych w Internecie oraz omówiła sytuacje i sposoby, w których możemy domagać się usunięcia naszych danych w Internecie. Uczestnicy szkolenia mieli również okazję do zadawania pytań w zakresie tematu warsztatów.

Link do relacji na Facebooku: www.facebook.com/spp.uwb/posts/736975883687324