Relacja z warsztatów pt. „Nie dla energetyków? - uwagi na tle nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia”

Nie dla energetyków? - uwagi na tle nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia

Dnia 30 stycznia 2024 r. mgr Monika Winckiewicz - doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UwB oraz członek sekcji wspierającej Studenckiej Poradni Prawnej - Pracowni Wydziału Prawa UwB przeprowadziła warsztaty pt. "Nie dla energetyków? - uwagi na tle nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia".

Prelegentka przedstawiła główne założenia nowelizacji, ich zasadność oraz zmiany, które weszły w życie od 1 stycznia 2024 r. Dodatkowo, omówione zostały regulacje dot. energetyków w innych krajach Unii Europejskiej. Na koniec uczestnicy warsztatów mieli okazję zadawania pytań w tematyce dotyczącej warsztatów.