Relacja z warsztatów pt. „Regulacje prawne dot. hulajnóg elektrycznych, urządzeń wspomagających ruch i UTO”

07.03.2022

W dniu 1 marca 2022 r. mgr Paulina Zadykowicz - doktorantka w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego oraz członek sekcji wspierającej Studenckiej Poradni Prawnej - Pracowni Wydziału Prawa UwB przeprowadziła warsztaty pt. "Regulacje prawne dot. hulajnóg elektrycznych, urządzeń wspomagających ruch i UTO".

Podczas spotkania nasza Prelegentka przybliżyła uczestnikom regulacje dotyczące zasad poruszania się hulajnogami elektrycznymi, urządzeniami wspomagającymi ruch i UTO, a także wątpliwości występujące w pewnych kwestiach takich jak: hulajnogi z siodełkiem, ubezpieczenia czy kaski.