Relacja ze spotkania „Adwokatura Polska dla studentów w Międzynarodowy Dzień Studenta”

18.11.2022

W dniu 17 listopada 2022 r. w całej Polsce, z inicjatywy Naczelnej Rady Adwokackiej, odbyły się spotkania w ramach programu „Adwokatura Polska dla studentów w Międzynarodowy Dzień Studenta”.

Przedstawiciele samorządu adwokackiego w Białymstoku oraz aplikanci adwokaccy licznie przybyli na spotkanie ze studentami Wydziału Prawa. W formie pytań i odpowiedzi dyskutowane były tajniki szkolenia aplikanckiego i zawodu adwokata.