Relacja ze spotkania „Jak promować siebie?” z Tomaszem Wojtysiem

22.12.2022
Zrzut ekranu monitora komputera, na którym widoczny jest mężczyzna w okularach w lewym górnym rogu ekranu, pod zdjęciem tekst prezentacji.

Dnia 5 grudnia 2022 r. odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego. Gościem był Tomasz Wojtyś, twórca Akademii Pana Lexa, który od lat za pośrednictwem mediów społecznościowych wspiera prawników, dostarczając im narzędzia do marketingu kancelarii, systemy informacji prawnej, edukując i szkoląc.

Prelegent opowiedział uczestnikom wydarzenia o tym na co warto zwrócić szczególną uwagę przy tworzeniu swojej marki osobistej w Internecie jako prawnik, gdzie ludzie szukają kontaktu do specjalistów oraz jak znaleźć ogłoszenie o pracy. Analizowane było również to, jak prawidłowo stworzyć swój profil na LinkedIn i wykorzystać pełny potencjał tej platformy. W trakcie wydarzenia była możliwość zadawania pytań.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za poświęcony czas i niezwykle ciekawe wystąpienie.