Relacja ze spotkania KNPP „Praca w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku”

25.05.2021

Gośćmi kolejnego spotkania „prawo podatkowe - różne ścieżki kariery” były: Pani Ewa Czeremcha, Zastępca naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku oraz Pani Irena Zajko, Naczelnik Wydziału Personalnego Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Uczestnicy prowadzili rozmowy o funkcjonowaniu Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku, strukturze organizacyjnej oraz kulisach pracy. Na koniec odbyła się dyskusja studentów z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Uczestnicy dowiedzieli się m.in.:

• Jaka jest struktura wewnętrzna urzędu?
  • Jak wyglądają kontrole przeprowadzane przez Urząd Skarbowy?
  • Jak wyglądają zasady naboru do pracy?
  • Jakie wyzwania czekają na nowych pracowników Urzędu?
  • Jak pracownicy radzą sobie z dynamicznymi zmianami prawa?

Zapraszamy do śledzenia na Facebooku kolejnych wydarzeń z cyklu: „prawo podatkowe - różne ścieżki kariery”.

Dziękujemy prelegentkom za bardzo ciekawe wystąpienia , a także gościom za liczną obecność i zadawane pytania.