Reprezentacja Wydziału Prawa na konferencji w Grodnie

06.05.2019
Reprezentacja z Białegostoku wzięła udział w XVIV Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów, Absolwentów i Doktorantów/Asystentów pt. „Interakcja systemów prawnych. Nowoczesność celów stabilnego rozwoju społeczeństwa”, która odbyła się 26 kwietnia 2019 r. na Grodzieńskim Uniwersytecie Państwowym im. Janki Kupały. Uniwersytet w Białymstoku reprezentowali studenci i doktoranci z Wydziału Prawa, a także z Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Uczestnicy zaprezentowali prace w 3 panelach tematycznych: finansowym, cywilno-gospodarczym oraz teorii i historii państwa i prawa. Referaty zostały wygłoszone w języku angielskim oraz rosyjskim. Opiekunami naukowym wystąpień byli dr hab. Sławomir Presnarowicz, prof. UwB, prof. zw. dr hab. Eugeniusz Ruśkowski, dr hab. Tomasz Dubowski, dr hab. Marzanna Poniatowicz, prof. UwB, dr hab. Urszula Gołaszewska-Kaczan, prof. dr hab. Robert Ciborowski.

Skład (od lewej): Konstanty Kuryłowicz, Katarzyna Bućko, Ewelina Marcińczyk, mgr Sebastian Kołtun, Hanna Deilidka, mgr Marta Maksimczuk, mgr Julita Augustyńczyk, mgr Renata Biełasz oraz mgr Bartosz Borowik.