Seminarium „Innowacyjność kobiet w nauce, biznesie i samorządzie”

14.04.2023
Seminarium w ramach Światowego Dnia Własności Intelektualnej. Women and IP: Accelerating innovation and creativity. Innowacyjność kobiet w nauce, biznesie i samorządzie.
Data: 26.04.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

PIRP - Okręg Podlaski, Wydział Prawa UwB oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej zapraszają na seminarium „Innowacyjność kobiet w nauce, biznesie i samorządzie”.
Wydarzenie wpisuje się w obchody Światowego Dnia Własności Intelektualnej,  hasłem tegorocznej edycji jest: „Women and IP: Accelerating innovation and creativity”.
Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2023 r., w godz. 12.00-15.00 w s. 314 (Wydział Prawa).

Zapraszamy na dyskusję o kobiecej stronie nauki, biznesu i samorządu! Porozmawiajmy, doceńmy i zmotywujmy do dalszych działań!

Szerzej o IP DAY: https://www.wipo.int/ip-outreach/en/ipday/.

Harmonogram wydarzenia oraz biogramy prelegentek do pobrania poniżej.

Link do spotkania na MS Teams - link do spotkania

Osoby do kontaktu:
Dr Magdalena Rutkowska-Sowa, m.rutkowska@uwb.edu.pl - Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy.
Dr Małgorzata Wenclik,  m.wenclik@uwb.edu.pl - Katedra Prawa i Postępowania Administracyjnego.

Harmonogram wydarzenia 213.93KB [ .pdf ]
Biogramy prelegentek 424.09KB [ .pdf ]
©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.