Data: 26.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Katedra Prawa Prywatnego Międzynarodowego oraz Prawa Medycznego oraz Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego "Pro Humane Vitae" zapraszją na Seminarium Naukowe pt.: "Eksperyment medyczny i badanie kliniczne w świetle najnowszych zmian w prawie medycznym".

Prelegent: dr hab. Agata Wnukiewicz-Kozłowska, Interdyscyplinarna Pracownia Prawa Medycznego i Bioetyki, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Uniwersytet Wrocławski

Wydarzenie odbędzie się 26 października 2023 r. w godz. 9.30-11.00, w Sali Rady Wydziału (314).