Seminarium Prawne dla Biznesu „Wyzwania i bariery w handlu zagranicznym polskich przedsiębiorców 20 lat po przystąpieniu do Unii Europejskiej”

14.06.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 19.06.2024
Miejsce wydarzenia: Uniwersyteckie Centrum Kultury

Szanowni Państwo,
z okazji dwudziestej rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Seminarium Prawne dla Biznesu poświęcone analizie i podsumowaniu dwóch dekad rozwoju polskich firm na wspólnym europejskim rynku pt.: „Wyzwania i bariery w handlu zagranicznym polskich przedsiębiorców 20 lat po przystąpieniu do Unii Europejskiej”. Seminarium odbędzie się 19 czerwca 2024 r. w godz. 10.00-12.30 w Auli Uniwersyteckiego Centrum Kultury w Kampusie UwB, ul. Ciołkowskiego 1N, Białystok. Osoby, które nie mają możliwości dotarcia osobiście, zapraszamy do uczestnictwa on-line. Link do wydarzenia zostanie przekazany po dokonaniu rejestracji.

Zapraszamy do udziału w Seminarium Prawnym dla Biznesu „Wyzwania i bariery w handlu zagranicznym polskich przedsiębiorców 20 lat po przystąpieniu do Unii Europejskiej” współorganizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem WINGS.

Dlaczego warto wziąć udział w Seminarium?

1. Podsumowanie sukcesów – Dowiedz się, jak polskie przedsiębiorstwa adaptowały się do europejskich standardów, jakie osiągnęły sukcesy i jakie korzyści przyniosła im obecność w UE.
  2. Wymiana doświadczeń – Spotkaj się z liderami branży, ekspertami oraz przedstawicielami sektora publicznego i prywatnego, aby wspólnie omówić wyzwania i przyszłe perspektywy.
  3. Networking – Skorzystaj z okazji do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych i współpracy z partnerami z różnych sektorów.

Do udziału w Seminarium zaprosiliśmy przedstawicieli instytucji, które wspierają przedsiębiorców w pozyskiwaniu i dystrybucji środków unijnych, przedstawicieli świata nauki oraz przedstawicieli przedsiębiorców.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo w Programie.

Zgłoszenia na załączonym formularzu prosimy wysyłać na adres biznes@uwb.edu.pl w terminie do 18 czerwca 2024 r.

dr Magdalena Kun-Buczko

Koordynator Seminariów Prawnych dla Biznesu