Spotkanie edukacyjne z uczniami X Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Białymstoku

Dr Magdalena Perkowska z uczniami X LO w Białymstoku .

W dniu 18 kwietnia 2023 r. dr Magdalena Perkowska (Katedra Prawa Karnego i Kryminologii) przeprowadziła warsztaty pt. "Odpowiedzialność nieletnich na gruncie Kodeksu Karnego" w którym udział wzięli uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Uczniowie poznali zasady ponoszenia odpowiedzialności przez osoby nieletnie. Uzyskali wiedzę, jakie mogą być konsekwencje ich działań.