Spotkanie inauguracyjne Koła Naukowego Prawa Handlowego – 2023/2024

19.10.2023
Plakat spotkania inauguracyjnego Koła Naukowego Prawa Handlowego. Na spotkaniu zostanie omówiona działalność koła, wstępne inicjatywy oraz wybrany zostanie zarząd koła na przyszły rok akademicki.
Data: 26.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Zarząd Koła Naukowego Prawa Handlowego serdecznie zaprasza wszystkich studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku na spotkanie inauguracyjne.

Wydarzenie odbędzie się 26 października 2023 r., o godzinie 18:30 w sali 216 Wydziału Prawa UwB.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo m.in.:

• czym się zajmuje koło
  • wybrany zostanie zarząd koła na rok akademicki 2023/2024
  • omówione zostaną wstępne inicjatywy na przyszły rok akademicki

Na spotkaniu będzie możliwość zapisania się do koła.