Spotkanie inauguracyjne Koła Naukowego Prawa Podatkowego – 2023/2024

31.10.2023
Spotkanie inauguracyjnego Koła Naukowego Prawa Podatkowego. Wydarzenie otworzy wykład prof. dr hab. Leonarda Etela, pt: Dlaczego ludzie nie rozumieją podatków?
Data: 06.11.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Zarząd KNPP serdecznie zaprasza wszystkich studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku na inauguracyjne spotkanie Koła Naukowego Prawa Podatkowego w roku akademickim 2023/2024.

Wydarzenie odbędzie się 6 listopada (poniedziałek), o godzinie 18:00 w sali 311 Wydziału Prawa UwB.

Wydarzenie zainauguruje krótki wykład prof. dr hab. Leonarda Etela pt. „Dlaczego ludzie nie rozumieją podatków?”

Następnie dowiecie się Państwo m.in.:

• czym się zajmuje koło
  • przedstawiony zostanie zarząd koła na rok akademicki 2023/2024
  • omówione zostaną wstępne inicjatywy na przyszły rok akademicki

Na spotkaniu każdy student będzie miał możliwość zapisania się do koła.

Zapraszamy wszystkich studentów niezależnie od roku studiów.