Spotkanie z prof. Izabelą Święcicką pt. „Kobieta w nauce”

10.11.2023
Spotkanie kobieta w nauce, 16 listopada 2023. Na zdjęciu prof. dr hab. Izabela Święcicka
Data: 16.11.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Koło Naukowe Praw Kobiet zaprasza wszystkich na spotkanie z prof. Izabelą Święcicką pt. „Kobieta w nauce” które odbędzie się 16 listopada 2023 o godz. 17:00 w sali 315 na Wydziale Prawa.

Profesora Izabela Święcicka jest kierowniczką Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii na Wydziale Biologii Uniwersytetu w Białymstoku, stypendystką Fundacji Fulbrighta oraz Polskiej Sieci Biologii Komórkowej i Molekularnej UNESCO/PAN. Ponadto, autorką ponad 60 publikacji naukowych, a w swoim dorobku ma także patent. Pani Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej na Uniwersytecie w Białymstoku pełni również funkcję Przewodniczącej Uniwersyteckiej Komisji Nauki przy Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich, jak i jest członkinią Rady Doradczej Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich.