Spotkanie z syndykiem – radca prawny Alina Sobolewska. Kariera w prawie upadłościowym

22.11.2023
Data: 27.11.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Zarząd KNPH serdecznie zaprasza wszystkich studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku na spotkanie z radcą prawnym p. Aliną Sobolewską.

Jest to pierwsze spotkanie ekspercie w tym roku akademickim, a będzie ono dotyczyło zawodu syndyka.

Zachęcamy szczególnie studentów, którzy jeszcze nie są zdecydowani co do ścieżki zawodowej po ukończeniu studiów.

Wydarzenie odbędzie się 27 listopada 2023 r., o godz. 18:00 w sali 215 Wydziału Prawa UwB. Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań.