STANDUP przeciw molestowaniu w miejscach publicznych

Warsztaty STANDUP przeciw molestowaniu w miejscach publicznych
Data: 06.03.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Praw Kobiet zaprasza do udziału w warsztatach STANDUP przeciw molestowaniu w miejscach publicznych.

Warsztaty poprowadzi dr płk Anna Osowska-Rembecka z Centrum Praw Kobiet. Wydarzenie odbędzie się 6 marca 2023 r. na Wydziale Prawa UwB. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: godz. 11.30, sala 313 – grupa dla studentek oraz doktorantek; godz. 17.00, sala 215 – grupa dla wszystkich kobiet, które ukończyły już swoją edukację, ale chcą wziąć udział w warsztatach i odwiedzić uczelniane mury.

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku.